Люди закликають владу приєднатися до ініціативи “Я не даю, я не беру хабарів”

20140315-02-nДепутатський запит щодо підтримки громадської ініціативи «Я не даю, я не беру хабарів» озвучив голова постійної комісії з питань законності та правової політики облради Леонід Бицюра 15 березня.

Сталося це під час пленарного засідання Тернопільської обласної ради. Власне, депутат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» подав відразу три запити. Їх ухвалили пакетом – 78 «за».

Читайте також. Тернопільські депутати заступилися за спиртову галузь (Відео)

Варто уточнити, що адресований запит органам місцевого самоврядування, органам державної влади в Тернопільській області та громадським організаціям.

- З метою подолання системної корупції та хабарництва, налаштування дієвого громадського контролю у сфері запобігання злочинам проти гідності громадян України, популяризації нових відповідальних зразків поведінки держслужбовців, правоохоронців, службовців органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, створення позитивного іміджу урядування в Україні, зокрема і на Тернопіллі, просимо долучитися до громадської ініціативи «Я не даю, я не беру хабарів», проголошеної в резолюції круглого столу «Духовне відродження нашого краю» 13 березня у Тернополі, - йдеться у запиті.

Читайте також. Тернопілля – з бюджетом-2014. Облрада зекономить на собі 700 тис. грн (Фото, Відео)

Депутати позитивно відреагували на пропозицію свободівця. Про саму тезу «Я не даю, я не беру хабарів» вони весело дискутували між собою.

- Наша країна перебуває на етапі моральних і духовних перетворень. Насамперед це - подолання системної корупції та хабарництва, - прокоментував Леонід Бицюра. - Під час проведення круглого столу  жителі краю виступили з пропозицією започаткувати громадську ініціативу «Я не даю, я не беру хабарі». Долучитися до неї закликають представників влади та органів місцевого самоврядування.

Довідково. Леонід Бицюра скерував 15 березня депутатські запити Управлінню Служби Безпеки України в Тернопільській області - щодо посилення заходів, спрямованих на захист національної безпеки України,  та  Управлінню Державної автомобільної інспекції  УМВС в Тернопільській області - щодо посилення заходів безпеки на автомобільних шляхах Тернопільщини.