Люди у погонах попереджають: торгуєш піротехнікою – чекай на візит

petardiАби попередити нещасні випадки, пов’язані з використанням феєрверків, ракет, салютів та петард, тернопільські міліціонери спільно з рятувальниками  напередодні новорічних і Різдвяних свят проведуть спеціальні рейди, повідомляє сайт УМВСУ в Тернопільській області.

Ліцензії на продаж сертифікованих побутових піротехнічних виробів у Тернопільській області мають шість суб’єктів господарювання. У кожного, хто пропонує таку продукцію, обов’язково має бути паспорт на піротехнічний виріб. Особа, яка безпосередньо продає вибухові речовини, повинна мати відповідний рівень освіти та кваліфікації. З інструкцією застосування піротехніки ознайомлювати кожного покупця мають обов’язково.

Під час рейдів міліціонери вимагатимуть від торговців обов’язкової сертифікації піротехнічних виробів. Небезпечні іграшки міліціонери вилучатимуть, а на порушників складатимуть адмінпротоколи. Відповідальність понесуть насамперед ті, хто торгує петардами у невстановлених місцях.

Упродовж минулих новорічних свят тернопільські міліціонери виявили 62 порушення правил торгівлі піротехнічними виробами та 4 факти порушення їх застосування. З обігу вилучили більше 32 тисяч піротехнічних виробів.