Колишній радник Путіна назвав мету і місце, яке Росія може обрати для військового вторгнення в Україну (Відео)

Андрій Ілларіонов. Фото з відкритих джерел

Росія може почати нове військове вторгнення в Україну, щоб запустити Північно-Кримський канал і відновити подачу води в окупований РФ Крим.

Про таку мету можливого військового вторгнення Росії в Україну заявив в ефірі телеканалу “1+1” радник Президента РФ Володимира Путіна у 2000-2005 роках Андрій Ілларіонов.

За його словами, щоб втілити цей задум, Росія може почати нове військове вторгнення з метою окупувати частину півдня материкової України.

“Це місце, де проходить русло Північно-Кримського каналу, який йде до Криму. Ця територія – її досить легко зайняти, і потім її дуже легко утримувати. Вже неодноразово російська сторона розгортає пропагандистську кампанію щодо гуманітарної катастрофи, що розвивається в Криму через те, що туди не надходить вода. “, – вказав колишній радник Путіна на місце можливого вторгнення Росії в Україну.

Читайте також: Колишній радник Путіна назвав час, який Кремль може обрати для нападу на Україну

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше Андрій Ілларіонов заявляв, що скупчення російських військ під кордонами України в квітні цього року не є ознакою готовності Росії до негайного вторгнення в Україну.

Читайте також: Екс-радник Путіна назвав ключову передумову для військового нападу Росії на Україну 

На думку Ілларіонова, до завершення Росією будівництва "Північного-потоку-2" на нову велику військову операцію проти України Кремль не піде.

Більше подробиць - у прямій мові Андрія Ілларіонова у відео "1+1".