Лише за три години бойовики випустили по Авдіївці сотню мін

Представники спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі під час патрулювання зафіксували більше 300 вибухів в районі окупованого Донецька. Про це в понеділок, 25 квітня, повідомляє прес-центр СММ ОБСЄ.

«Зі своєї позиції на підконтрольному ДНР донецькому залізничному вокзалі вдень 22 квітня СММ почула 16 вибухів невстановленого походження, почула і побачила один вибух і вогонь зі стрілецької зброї на відстані в 2-10 км в діапазоні з північно-заходу на північний-схід від позиції спостерігачів», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Стало відомо, як бойовики гатили по наших глибоких тилах із калібру 152 мм (Відео)

Крім того, на залізничному вокзалі в Ясинуватій приблизно за 4 години СММ почула 191 вибух невстановленого походження і черги з великокаліберного кулемета за 2-5 км від позиції спостерігачів.

«85 вибухів 82-міліметрового та 13 вибухів 120-міліметрового калібру, удари снарядів безвідкатної гармати (СПГ-9 Спис, 73 мм), РПГ, бойової машини піхоти (БМП) і черги з автоматичного гранатомета приблизно в 2-3 км на схід, південний схід від позиції спостерігачів», – зазначили в ОБСЄ.

Читайте також: Бойовики б’ють по українських тилах — повні дані Ради нацбезпеки і оборони України про події на Донбасі

Також в Авдіївці за 3 години СММ почула майже 100 вибухів, які, за оцінкою спостерігачів, були ударами мінометних снарядів.