Кличко заявляє про транспортний колапс у Києві і необхідність відновлення роботи метро з 25 травня (Відео)

ф3Послаблення карантину з 12 травня призвело до транспортного колапсу в Києві через карантинні обмеження в регулярних транспортних перевезеннях, тому у столиці вже найближчим часом має запрацювати не тільки наземний громадський транспорт, а й метро.

Про це заявив сьогодні міський голова Києва Віталій Кличко у щоденному зверненні, опублікованому на сайті КМДА.

Міський голова проінформував, що у день старту першого етапу послаблення карантинних обмежень 12 травня Київ відразу ж зупинився в автомобільних заторах через різке зростання на дорогах автомобілів, якими кияни прагнули дістатись на роботу.

"Коли все більше людей повертаються до роботи, до якої треба доїхати, в місті відбувається колапс!" - наголосив мер столиці.

Тому, проінформував Кличко, у Києві щодня зростатиме кількість трамваїв і тролейбусів, якими за спецперепустками зможуть скористатись мешканці столиці. Як наголосив Кличко, таке поетапне нарощування рухомого складу буде приготуванням до повноцінного запуску громадського транспорту в столиці.

"Ми плануємо після 22 травня відновити роботу громадського транспорту у звичайному режимі", - заявив Віталій Кличко.

Також, заявив міський голова, у Києві має запрацювати метро.

Віталій Кличко звернувся з пропозицією до Уряду України, щоб той прийняв рішення відновити роботу підземки у столиці України з 25 травня.

"Метро має відкритися для роботи в ЗВИЧНОМУ режимі. Це дозволить перерозподілити потік пасажирів і нормалізувати роботу всього громадського транспорту столиці", - заявив мер Києва.

Читайте також: У Кабміні назвали дату початку відновлення регулярного руху транспорту в Україні (Відео)

Всі подробиці - у повній версії онлайн-брифінгу міського голови Києва Віталія Кличка.