Кличко відповів на звинувачення Богдана: “Не ганьбіться подібними “інформаційними виступами”

ф1Спроби Офісу Президента розділити посади міського голови Києва і глави КМДА Віталій Кличко назвав “наступом на місцеве самоврядування”.

Про це йдеться у розміщеному на Офіційному порталі Києва коментарі Віталія Кличка на сьогоднішню прес-конференцію глави Офісу Президента України.

Все, що заявив сьогодні на брифінгу Андрій Богдан, стверджує Віталій Кличко, – це “маніпулятивні домисли”.

Віталій Кличко заявив, що обіцянок Богдана передати матеріали “на Кличка” в правоохоронні органи не боїться, оскільки у цих матеріалах ніякого складу злочину бути не може.

“Коли такі речі говорить керівник Офісу Президента – це виглядає як мінімум дивно і некомпетентно. Ця прес-конференція нагадувала “байки зі склепу” – добірка пліток, маніпулятивних домислів і нічого більше. Усі свої, як ви думаєте, “страшилки”, пане Богдане, передавайте до правоохоронних органів. І не ганьбіться подібними “інформаційними виступами”! Ви ще й законами і Конституцією маніпулюєте”, – сказав про заяву Богдана Кличко.

Читайте також: Богдан пояснив, чому Кличко має піти з посади: «Інформацію буде передано в правоохоронні органи» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», сьогодні Андрій Богдан заявив, що Віталій Кличко має подати у відставку з посади глави КМДА, чого вимагає закон. Також, за заявою керівника Офісу Президента України, у Зеленського начебто мають докази щодо причетності Кличка до корупційних схем, які збираються передати на розслідування правооохоронним органам.