Кличко просить дозволити Києву запустити транспорт попри нові смертельні випадки Covid-19 (Відео)

ф2За минулу добу в Києві знову зареєстрована смерть хворого на коронавірус і нові випадки зараження Covid-19.

Попри те, що Київ не відповідає критеріям МОЗ щодо можливості переходу міста на другий етап послаблення карантину, міський голова просить Кабмін дозволити столиці України запустити громадський транспорт. Про це міський голова Києва Віталій Кличко сказав сьогодні в ході щоденного онлайнбрифінгу на сайті КМДА.

Міський голова столиці наголосив, що Київ для послаблення карантину не відповідає лише одному з трьох критерії МОЗ.

“Тому я звертаюся до уряду з наступним: дозволити Києву розпочати другий етап послаблень. Але не всіх, а тих, що критично необхідні місту і бізнесу, зокрема відновити роботу наземного громадського транспорту”, – сказав Кличко.

Читайте також: Київ: Кличко назвав дату запуску громадського транспорту у звичному режимі (Відео)

При цьому міський голова столиці повідомив, що за останню добу в Києві зафіксований один смертельний випадок коронавірусу і майже пів сотні нових випадків інфікування Covid-19.

“Кількість мешканців Києва, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 47 людей… За минулу добу в столиці від коронавірусу померла одна людина. Усього за весь період – 58 летальних випадків. На сьогодні в столиці вже 2522 підтверджених випадки захворювання на Covid-19”, – сказав Віталій Кличко.

Читайте також: В Україні стартує другий етап виходу із карантину, але не для всіх областей (Графіка)

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, сьогодні Уряд України опублікував перелік областей України, які через невідповідність критеріям МОЗ щодо захворюваності на коронавірус не можуть із 22 травня перейти до другого – адаптивного – етапу карантину.

Більше подробиць про ситуацію з коронавірусом у Києві – у таблиці прямій мові Віталія Кличка.

ф1