Львів’янам радять закривати вікна в квартирах

236326Львів’янам, які живуть у наближених до Грибовицького сміттєзвалища мікрорайонах, радять закривати вікна в квартирах, оскільки напрямок вітру змінився і дим від пожежі на сміттєзвалищі іде на Львів. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Як розповів  начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич, вчора фахівці Держсанепідемслужби не виявили перевищення вмісту шкідливих речовин у повітрі в наближених до Грибовицького сміттєзвалища районах. «Але вже після вимірювань роза вітрів змінилась, весь дим пішов на Львів. Тому наразі знову проводять проби повітря», – сказав Маланич.

Читайте також: Гасити пожежу на звалищі під Львовом будуть із допомогою авіації

Результати проведених у середу, 8 червня, вимірювань будуть оприлюднені у другій половині дня. Проте Маланич припускає, що у зв’язку посиленням пожежі вміст шкідливих речовин у повітрі зросте і може перевищити норму.

Відтак, начальник Держекоінспекції Львівщини радить мешканцям північних мікрорайонів Львова, зокрема вул. Щурата, Мазепи та прилеглих не відкривати вікна в квартирах. «Якщо задимлення лягає на місто Львів, будинкам у районах, які наближені до сміттєзвалища, бажано закрити вікна. Краще дихати задухою квартирною, ніж димом», – зазначив він і додав, що поширення диму на ті чи інші райони Львова залежатиме від напряму вітру.

Маланич також закликав львів'ян не панікувати, адже серйозної загрози здоров'ю наразі немає.