Львів потоне у смітті? Трагічне сміттєзвалище в Грабовичах місцева сільрада закрила

пожежа в Грибовичах - рятувальники шукають зблизька ескаватор СП козирноВеликогрибовицька сільська рада вирішила повністю закрити Грибовицьке звалище з 1 червня. Про це заявив сільський голова Великих Грибовичів Ігор Питель, пише Galinfo.

За його твердженням, місцеві мешканці вже заявили, що не пропустять на звалище жодної машини зі сміттям не тільки зі Львова, а й з інших населених пунктів.

Читайте також: «Під ногами починає земля хитатися», — рятувальник розповів, як сходила лавина сміття

«Судячи з того, що говорить громада і яким є рішення сільської ради – з 1 червня на постійно закрити сміттєзвалище – сподіватись на подальший вивіз сміття на Грибовицьке сміттєзвалище не варто. Рішення сільської  ради було прийнято на вимогу громади. Були депутати, були місцеві мешканці», – сказав він.

Питель зазначив, що у своєму рішенні депутати керувалися постановою головного санітарного лікаря Львівської області ще з 2004 року. Він також додав, що Львівська міська рада не проводила жодних переговорів з громадою і владою с. Великі Грибовичі.

Читайте також: На сміттєзвалищі під Львовом знайшли тіла усіх рятувальників

«Наразі жодних нарад про те, що далі робити, не було. Взагалі нічого. От коли сталася трагедія, то жодних переговорів, жодних нарад з цього приводу не було. Ми спілкувалися з ними тільки виключно в частині рятувально-пошукових робіт і ліквідації аварії. Іншого спілкування не було», - сказав Ігор Питель.

Читайте також: На звалищі в Грабовичах шукають ще одну людину (Відео)

Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом під час гасіння пожежі стався обвал сміття. В результаті під завалами опинилися рятувальники. За фактом обвалу сміття на звалищі розпочато кримінальне провадження. Уже знайшли тіла усіх трьох рятувальників, які опинились під завалами. Тривають пошуки ще однієї людини - комунальника.