Міськрада Луцька вимагає скасувати рішення Кабміну і зняти з міста статус “червоної зони” через Covid-19

Будівля міськради Луцька. Фото з відкритих джерел

Луцьк не буде зкпиняти громадський транспорт і роботу підприємств через те, що цей обласний центр рішенням Центральної комісії ТЕБ і НС віднесли до “червоної зони” через коронавірус.

Як повідомляє сайт Луцької міськради, сьогодні на позачерговій сесії тамтешні депутати прийняли рішення не посилювати карантин у місті і звернутись до найвищих органів влади України із вимогою скасувати відповідну постанову Уряду та рішення Центральної комісії.

"У цьому зверненні закликають Президента України та Верховну Раду України скасувати рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 31.07.2020 та "червоного" рівня епідемічної небезпеки в місті Луцьку та постанову Кабінету міністрів України від 22.07.2020 № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", - повідомляє сайт міськради Луцька.

Читайте також: Тернопіль пішов проти Кабміну через коронавірус

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше сьогодні Тернопільська міська рада на позачерговій сесії вирішила не посилювати карантин в Тернополі, що, як і Луцьк, потрапив до червоної зони карантинних коронавірусних обмежень.