Луценко пояснив, як перевірять мільйони готівки, задекларовані посадовцями (Відео)

Луценко 7 днівТі, хто не сплатив податки із задекларованих мільйонів готівки, можуть сісти за грати на 15 років. Про це заявив сьогодні на брифінгу Генеральний прокурор України.

Він пояснив, за яким принципом будуть перевіряти депутатів Верховної Ради та чиновників.

“Ми будемо аналізувати декларації половини народних депутатів, які задекларували готівку понад 100 тисяч доларів. Аналіз буде складатися з нашого звернення до Державної фіскальної служби з вимогою надати інформацію щодо сплачених або несплачених податків. Тому депутати можуть підпасти або не підпасти під дію статті 212 КК. Якщо йдеться про ухилення в значних розмірах – від 665 тисяч гривень, – то це злочин невеликої тяжкості, і передбачено строк давності 2 роки. Якщо це більше 1 мільйон 995 тисяч гривень, це злочин середньої тяжкості, террмін давності – 2 роки. Якщо ухилення в особливо великих розмірах – це 3 мільйони 325 тисяч гривень, – це тяжкий злочин, строк давності – 10 років. Виходячи із цих кваліфікацій, ті, хто ухилявся від податків, можуть отримати покарання від 2 до 15 років тюремного ув’язнення”, – заявив Генпрокурор Луценко.

Читайте також: Нардепи України тримають вдома 17 тонн грошей (Відео)

Нагадаємо, лише народні лдепутати України при електронному декларуванні задекларували готівки, що загалом складає річний бюджет Львова.

Відео – 112 Україна.