Луценка, Вербицького і Булатова катували біля бази МВС – ЗМІ

indexУсіх активістів, яких викрадали і катували, відпустили у Бориспільському районі неподалік від бази відпочинку МВС.

Вишеньки та Гнідин знаходяться зовсім недалеко від київського метро «Бориспільська», де розташоване училище МВС, трохи далі – величезний санаторій МВС , в тому ж районі є і тренувальна міліцейська база, пише сайт «ОРД».

За інформацією видання, також у цьому районі кілька занедбаних піонертаборів і санаторіїв. Якщо Булатова вісім днів тримали в підвалі, то малоймовірно, щоб викрадачі там же і жили. Куди зручніше жити на території санаторію МВС, де зараз своєрідна база відпочинку «Беркуту». А «гестапо» можна цілком обладнати або в одному з покинутих санаторіїв або на тренувальній базі.

«Куди дівати після знущань? Через весь Київ везти - лінь, та й засвітитися можна. Простіше відвезти недалеко в протилежну сторону і там викинути. З Вербицьким не розрахували відстань, а Булатова викинули вже в більш густонаселеному пункті», - зазначає видання.

Вчора знайшовся Дмитро Булатов, який зник 22 січня. Його тиждень катували, відрізали вухо і навіть розпинали. Вчора ввечері його викинули у лісі, він дійшов до села, звідки вийшов на зв’язок з друзями. Раніше були викрадені активісти Майдану Ігор Луценко та Юрій Вербицький, їх також катували. Вербицький тик і не зумів вийти з лісу, де помер від переохолодження.

 

index