Бойовик Гіркін звинуватив Лукашенка у допомозі українській армії

звантаженняВідомий терорист сучасності, москвич Ігор Гіркін (Стрєлков) побував у Ростові-на-Дону з «інспекційної» поїздкою свого «Двіженія» в допомогу віртуальної «новоросії», де не дуже втішно висловився про президента Білорусі Олександра Лукашенка, – повідомляє «Преса України».

Гіркін приїхав до Ростова в свій офіс « Двіженія за новоросію» з інспекційною метою.

Він перевірив якість вантажів, які, за його словами, кожен день в кількості від 3 до 7 вантажівок переправляється терористам з донецької та луганської «народних республік».

«Повернувся з Ростова. Проінспектував об’єкти нашого Двіженія і порядок відправки гум.допомоги. В цілому, роботою ростовської філії задоволений. Недоліки виправляються. У середньому, „за стрічку” в добу йде від 3 до 7 автомашин (типу “Газель”) з продуктами і т. п. Звичайно, у порівнянні з потребою це – „крапля в морі”, але хоч щось», – повідомив у соціальних мережах московський терорист.

Він змушений був відзначити, що настрій у бойовиків, які перебувають в Ростові з якихось причин, «не дуже».

«Поспілкувався з хлопцями з ополчення – пораненими і неушкодженими. Настрій у них, м’яко кажучи, „не дуже”. У мене теж не дуже добре», – повідомив Гиркин.

Далі Гіркін-Стрєлков трохи висловився про роль президента Олександра Лукашенка у збройному конфлікті на Сході України.

«Конкретних справ чимало: укри регулярно отримують з Білорусії ПММ і армійські МАЗи – їх і на фронті чимало використовується. «Гроші не пахнуть» – так думає Лука. Раніше я про нього був набагато кращої думки. Тепер жорстоко розчарований», – повідомив Гіркін.

Нагадаємо читачам «Преси України», що пошкоджена інфраструктура залізниці на територіях, які тимчасово підконтрольні терористам з «донецької народної республіки» призводить вже до залізничних катастроф.

Залізнична катастрофа сталася сьогодні біля Макіївки (в районі селища Осипенко), де три вщерть навантажені вугіллям вагони зійшли з рейок і перекинулися.