Луганська облрада стала на бік сепаратистів

indexДепутати Луганської обласної ради на сесії прийняли заяву до в.о. президента Олександру Турчинову з вимогою зупинити АТО на території Луганської та Донецької областей, повідомляє прес-служба облради.

Зокрема, у заяві йдеться:

“Ми, депутати Луганської обласної Ради, вимагаємо від в.о. Президента України О.Турчинова негайно припинити так звану антитерористичну операцію на території Луганської та Донецької областей.

Схаменіться! Не змушуйте людей стріляти один в одного тільки для того, щоб хтось став „легітимним“ президентом. Перемога на крові людей не просто перекреслює легітимність виборів і переможця, вона стає їх прокляттям! Вважаємо, що йти на вибори під дулом автоматів аморально!

Саме чинна київська влада спровокувала повномасштабну громадянську війну в Україн , спершу підливаючи масла у вогонь взаємної ненависті, потім направивши для придушення повсталих проти цього цинізму регіонів бронетехніку, авіацію, солдат строковиків і збройні формування … У результаті вже кілька тижнів не тільки матері Слов’янська, Краматорська і Маріуполя, а й Дніпропетровська, Львова та Житомира оплакують своїх загиблих синів. Вчора біда прийшла і на луганську землю. І все це — на тлі „гуманних“ заяв про мир і злагоду”.

Також, як наголосили луганські депутати, “не раз визнано офіційним Києвом: головна проблема в проведенні так званої антитерористичної операції — масштабна і щира підтримка ополчення мирним населенням. Значить, треба бути чесними і визнати те , що зараз йде війна не проти терористів , а проти мільйонів людей, чий єдиний „злочин“ — недовіра до тих, хто прийшов у владу, і небажання жити в диктаторській, націоналістичній Україні, що не допускає інакомислення.

Вона такою ніколи не була! І жителі Луганщини сьогодні борються саме за те, щоб наша Батьківщина такою все ж не стала.

Ще раз закликаємо всіх, хто віддає накази : припиніть братовбивство, зупиніть злочин проти людяності! Або, склавши зброю, ми зможемо почати розмову про те, як жити далі разом, або нехай вас наздожене прокляття всіх матерів, дітей яких ви відправили на бійню заради своїх амбіцій!

Вкотре звертаємося також до керівництва Євросоюзу та Російської Федерації та до всього світового співтовариства з проханням використати весь свій вплив, щоб домогтися від офіційного Києва продовження переговорів з мирного врегулювання ситуації на сході України за участю місцевого самоврядування та представників опору”.