“Луганська народна республіка” просить Путіна ввести війська

indexЛідер самопроголошеної “Луганської народної республіки” Валерій Болотов звернувся до президента Російської Федерації Володимира Путіна, голови Держдуми РФ Сергія Наришкіна, голови Ради Федерації Федеральних Зборів РФ Валентини Матвієнко із закликом ввести миротворчі війська на територію “республіки”, йдеться у зверненні В.Болотова.

“Сьогодні о 4.00 українські війська здійснили акт агресії проти мирних громадян, нелегітимна київська влади проводять каральну операцію проти Луганській республіки. Її війська продовжують окупувати окремі регіони республіки, погрожуючи життєдіяльності громадян”, – зазначив В.Болотов.

Він зауважив, що у “ЛНР” недостатньо сил для “вигнання карателів”, тому В.Болотов сподівається, що Росія прийме рішення про введення миротворчих військ до того, як у регіоні почнеться “гуманітарна катастрофа, штучно створювана керівництвом України”.

“Керівництво Луганської Народної Республіки звертається до вас із проханням ввести миротворчі війська на територію Луганської Народної Республіки”, – йдеться у зверненні.

УНН