Луганськ все більше нагадує місто часів 2 світової війни: бої продовжуються – мерія

1Ніч в Луганську пройшла неспокійно. Тривали збройні протистояння та обстріли обласного центру, повідомляє з посиланням на прес-центр Луганської міської ради.

“За інформацією мешканців, в результаті попадання снарядів згоріла будівля заводоуправління Луганського ливарно-механічного заводу, пошкоджені житлові будинки по вулиці Радянська, також є пошкодження інших об’єктів на території міста”, – зазначено в повідомленні міськради.

Як повідомлялось раніше, Луганськ перебуває у вкрай критичній ситуації. 19-й день обласний центр відключений від енергопостачання. Немає ані без світла, ані води, не працює мобільний і стаціонарний зв’язок.

“Гострою залишається проблема відсутності в Луганську води, поставок продуктів харчування, медикаментів, палива. У продажу є тільки найнеобхідніші продукти, зокрема хліб. Ситуація з виплатами пенсій, зарплат і соціальних виплат залишається без змін – вони не здійснюються”, – повідомляє прес-центр мерії.

Нагадаємо, як вчора на брифінгу сказав речник Інформцентру РНБО Андрій Лисенко, що наразі неможливо відновити водопостачання через пошкодження розподільчих водопровідних мереж.