Луганщину наповнили російські кадрові солдати та «кадирівці» – сектор «А»

imagesФормування бойовиків на Луганщині все більше схожі на регулярну армію. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив спікер АТО по Луганській області Руслан Ткачук вранці в понеділок, 9 березня. За його словами, окрім кадрових російських солдат, область наповнили і «кадирівці».

В секторі «А» на Луганщині відзначається стабільна напруженість бойової обстановки. Бойовики продовжують порушувати режим «тиші», не припиняють поставки зброї з території РФ і далі тренувати найманців для своєї армії.

«Незважаючи на, порівняно з іншими секторами зони АТО, більш спокійну ззовні обстановку, Луганська область залишається важливим плацдармом для забезпечення організації противником бойових дій за будь-якого сценарію» – йдеться на його сторінці у Фейсбук.

«Зараз тут зосереджені значні обсяги живої сили противника, постійно стягується і ховається бойова техніка, бойовиками створюються склади боєприпасів та навчальні бази російських найманців» – зазначив він.

«Враховуючи інтенсивність, з якою російські інструктори «муштрують» свіжі сили бойовиків, намагаються з напівдикого натовпу зробити щось на зразок справжньої армії, плани їх керівництва безпосередньо пов’язані з організацією наступу на позиції Збройних Сил України можливо вже в найближчі дні або тижні» – написав Ткачук.

Так, пише він, російські військові інструктори ретельно готують найманців і колишніх місцевих «відморозків» до поповнення рядів злочинців в якості солдатів, молодших командирів, артилерійських навідників, механіків-водіїв та інших фахівців нижчої ланки.

При цьому керівні посади в підрозділах віддані професійним російським військовим, – «мабуть, через недовіру бойовикам».

Крім того, на тлі загального зростання чисельності бойовиків спостерігається поява бойовиків-вихідців з Кавказу.

«Загалом можна констатувати, що незаконні збройні формування бойовиків на Луганщині набувають все більше ознак регулярної армії. Тому боротися з ними буде все складніше».

Не припиняються, а навпаки-активізуються дії терористів по нахабному порушенні Мінських домовленостей. І не тільки в частині регулярного порушення режиму припинення вогню – терористи продовжують «грати в хованки» з спостерігачами місії ООН, спочатку демонстративно відводячи потужні артилерійські системи з позицій, а під покривом ночі повертаючи їх назад, або ховаючи подалі від очей спостерігачів.

Також, щоб уникнути контролю з боку представників місії ОБСЄ, бойовики переорієнтують потоки завезення озброєнь і боєприпасів з РФ на контрольовану бойовиками територію України в інші місцевості.