Луганчанин “здав” місце проживання Плотницького

274397Житель окупованого Луганська розповів, де живе ватажок бойовиків “ЛНР” Ігор Плотницький та як для нього облаштували вулицю у найстарішому на найзанедбанішому районі міста.

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на лист жителя Луганська Віталія Коршунова.

Чоловік розповідає, що ватажок терористів оселився у Вергунці – одному з найстаріших районів Луганська. Елітним він ніколи не вважався, однак і тут за мирних часів вистачало шикарних маєтків, які навіть із початком війни не сильно знецінилися.

Коршунов зазначає, що Плотницький розмістився у будинку по вулиці Ярового.

Читайте також: В «ЛНР» було замало «депутатів», то вирішили «дібрати»

“Всі знають, де він живе – на вулиці Ярового. Його будинок – перший ліворуч, якщо звернути з Горської на Ярового. Звичайний вергунських будинок, бувають краще. Звичайно, те, що будинок зі звичайного став “резиденцією глави”, наклало відбиток – на найближчому стовпі поставили найпотужнішу відеокамеру – я таких не бачив більше ніде, а біля будинку, обнесеного парканом з металопрофілю, вічно стоять чорні машини представницького класу”,- розповідає луганчанин.

Він також зазначає, що іноді в "глави" трапляються наради, бо коло будинку збірається велика кількість крутих автівок.

Коршунов також розповідає, що частина охорони Плотницького без зайвого ажіотажу облашутвалася в дитячому магазині "Ухтишка" нагорі вулиці Горської, в колишньому магазині "Ітака".

"Здогадатися, що там засекречений "військовий" об'єкт, нескладно - сохнуть черевики на балконі, завішені скляні двері і купа машин зі специфічними номерами біля входу. Якщо це було маскування, то дуже слабке. А бачили б ви, як вони чітко шикуються по всій вулиці, коли їде "президентський кортеж"! Куди там сучасним блокбастерам про супергероїв! Всі говорять по раціях, роблять напружені обличчя і тримають руку на взводі автоматів", - розповідає чоловік.