Волонтери показали, що масштабні пожежі на Донбасі залишили від бронемашини ЗСУ (Фото)

Знищена пожежею на Донбасі бронемашина ЗСУ. Фото – ФБ “Повернись живим”

Масштабні пожежі на лінії зіткнення на Донбасі восени цього року знищили бронемашину українських військових.

Фото згорілої в пожежі на Луганщині бойової машини піхоти ЗСУ опублікував на своїй сторінці у мережі фонд “Повернись живим”.

“Спекотна” осінь внесла свої корективи у ситуацію на Донбасі. Протягом двох місяців нашим захисникам довелось зустрітися з кількома спалахами масштабних пожеж… Полум’я знищило чимало військового майна: від побутових речей і десятків кілометрів кабелю до засобів радіозв’язку та приладів спостереження. Але є і вагоміші втрати, які ви бачите на фото”, – написали українські волонтери в анотації до знімка з вигорілою дощенту БМП.

“Гібридні методи воєнних дій укотре демонструють, що техніку можна втрачати не тільки в боях. Можна лише уявити, наскільки сильними були пожежі, які вщент знищили залізну машину”, – додали волонтери.

Міністр оборони України Андрій Таран підтвердив на брифінгу 3 вересня, що внаслідок масштабних пожеж на Луганщині українські військові втратили дві одиниці військової техніки, в тому числі БМП.

“Вогонь знищив одну бойову машину піхоти та одну вантажівку “Урал”, – повідомляв міністр оборони України, наголошуючи, що бійці ЗСУ зробили все, щоб врятувати військове майно від пожеж.

Читайте також: Штаб ООС назвав причину масштабних пожеж, що вирують на Донбасі

Як раніше повідомляла ІА “7 Днів-Україна, причиною масштабних пожеж на Донбасі цієї осені штаб ООС назвав навмисні підпали, вчинені російськими окупантами.

Читайте також: Бійці ЗСУ показали дії бойовиків, що призвели до масштабних пожеж на Донбасі (Відео)

Також бійці ЗСУ на передовій Донбасу зафіксували на відео, як бойовики влаштовують навмисні підпали на лінії фронту.