“ЛНР” в односторонньому порядку вирішила вийти з Мінських угод?

ЛНР-напис на плиті триколірній на обочиніБойовики “ЛНР” отримали “добро” на безконтрольне застосування важкої артилерії. Про це повідрмив на брифінгу заступник керівника штабу АТО полковник Сергій Галушко.

Терористична “ЛНР” в односторонньому порядку зняла з себе зобов’язання, що їх підписала в Мінську – тепер тамтешні терористи більше не зв ‘язують себе зобов’язаннями не застосовувати важке озброєння.

Читайте також: Залишилось кілька днів — нову дату початку наступу бойовиків на Донбасі назвав військовий експерт (Відео)

“За нашими даними, військове керівництво ЛНР наказало підпорядкованим частинам та підрозділам зняти обмеження на застосування важкого озброєння. Відомо, що бойовиками сплановано перекидання додаткових артилерійських підрозділів до лінії розмежування сторін”, – йдеться в повідомленні штабу АТО.

Там повідомляють також, що терористи готуються до наступу.

"З урахуванням майбутніх втрат під час ймовірного поновлення бойових дій в районі Горлівки, командування НЗФ вживає невідкладних заходів щодо нарощування системи медичного забезпечення, збільшення ліжко-місць у лікарнях та санаторіях.

Читайте також: Активізація бойових дій на Донбасі може бути раптовою — ОБСЄ

Не виключено, що з метою дезінформації щодо намірів та дійсних напрямків наступу серед бойовиків активно поширюється інформація про активізацію бойових дій в період з 17 по 22 червня на напрямках: Станично-Луганське, Артемівськ, Дзержинськ та Гранітне", - зазначили в штабі АТО.