ВР перенесла позачергове засідання через страх нардепів заразитись коронавірусом – Лещенко

ВР - порожня зала зверхуПозачергове засідання Верховної ради, що планувалось раніше на 26 березня, наразі перенесено на 28 березня, однак дата не остаточна.

Про це повідомив у мережі нардеп попереднього скликання ВР Сергій Лещенко.

Він проінформував, що причиною перенесення засідання Ради є “боязнь багатьох депутатів приходити в Раду через коронавірус”.

За повідомленням Лещенка, хворих на коронавірус народних депутатів більшає.

“У вівторок підтвердився коронавірус у депутата Сергія Рудика”, – написав Сергій Лещенко.

Читайте також: Через коронавірус Верховна рада України скасувала свої пленарні засідання

Нагадаємо, що 17 березня Верховна рада України вирішила до 3 квітня скасувати свої пленарні засідання в рамках дії в Україні обмежувальних заходів для недопущення поширення коронавірусу. Відтоді вже майже тиждень народні депутати говорять про потребу зібратись на позачергове пленарне засідання. На цьому засіданні ВР мала б прийняти закон, який дозволить народним депутатам на час карантину приймати закони для боротьби з коронавірусом не в режимі фізичної присутності в сесійній залі ВР.

Читайте також: Підтверджений перший випадок коронавірусу у народного депутата України (Відео)

Нагадаємо, що першим інфікованим Covid-19 народним депутатом України був Сергій Шахов. У нього коронавірус лабораторно підтвердили 17 березня. Спершу під наглядом медиків він лікувався на самоізоляції вдома, а потім був госпіталізований з пневмонією.