Поліція назвала імена людей, який притягне до відповідальності за понівечений фасад Офісу Президента (Відео)

У переліку поліції 4 людей, які розмальовували фасад і били скло Офісу Президента України під час акції протесту 20 березня.

Національна поліція України опублікувала відео зі встановленими особами активістів, які завдавали шкоди будівлі. Як ідеться в повідомленні правоохоронців, встановлені особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

“Всі особи, як знищували народне майно, що є державною власністю, понесуть покарання згідно з Законом: Сергій Філімонов, голова громадської організації “Гонор”; Олексій Білковський, представник ГО “Гонор” (1997 р.н.); Роман Ратушний, голова громадської ініціативи “Захистимо Протасів Яр”; Денис Міщенко (1998 р.н.)”, – сказано в повідомленні на відео Національної поліції України.

Читайте також: Розгромлений фасад Офісу Президента: все про причини і наслідки (Відео)

Серед 4-х встановлених поліцією осіб, затриманий 20 березня ветеран АТО, якому за розбите скло в дверях Офісу Президента вже оголосили підозру за статтеб ККУ "Хуліганство" і сьогодні суд обирає цьому затриманому запобіжний захід.

"Гранецький-Стафійчук Владислав (1995 р.н.) затриманий, йому пред’явлена підозра за ч. 4 ст. 296 ККУ", - йдеться в повідомленні Нацполіції.

Також, за повідомленням МВС України, сьогодні підозру за статтею ККУ "Хуліганство" вручили і одному з організаторів акції протесту на Банковій. Йдеться про Сергія Філімонова.

"Правоохоронці продовжують збір доказів протиправної поведінки інших активних учасників для притягнення їх до відповідальності", - повідомили в МВС України.