“Літо-2014”: тернопільські міліціонери розважають дітей у літніх таборах (Фото)

табірКонцерт і футбольний матч тернопільські правоохоронці подарували дітям, які відпочивають у таборі “Лісова казка”.

Читайте також. “Літо-2014″: перевірятимуть заклади розваг, аби діти не були там довше дозволеного часу

Щоб канікули були не тільки безпечними, а й цікавими, про це дбають співробітники органів внутрішніх справ Тернопільщини, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

- На території області функціонують одинадцять літніх оздоровчих таборів. У всіх - охорону громадського порядку забезпечують працівники міліції, - розповів начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей обласного управління внутрішніх справ Петро Тихович.

Читайте також. Нищать майно громади? Телефонуйте – 1580 або 102

Зустріч із дітьми, які проводять свої літні канікули у оздоровчому таборі «Лісова казка», що у селі Борщівка Лановецького району, організували співробітники обласної міліції спільно з працівниками місцевого райвідділу. Міліціонери  підготували для підлітків цікаві концертні номери та змагалися з ними на футбольному полі.

- У нашому таборі тепер відпочиває та оздоровлюється 121 дитина з різних куточків Тернопільщини, – каже директор оздоровчого табору Степан Дмітрашук. – Коли хлопчики та дівчатка почули, що до них у гості приїдуть міліціонери, то дуже зраділи.

Читайте також. Дитячі табори, які діють на Тернопіллі, побудовані в 70-ті, навіть у 60 роки ХХ ст. (Відео)

Співробітники органів внутрішніх справ підготували для дітлахів концертну програму. Дорослі і підлітки разом співали, веселилися, забавлялися у різноманітних іграх і танцях. Кожна дитина мала змогу продемонструвати свій талант.

Багато емоцій викликав футбольний матч, під час якого міліціонери змагалися з командою дітей. І немає значення, хто саме здобув перемогу у спортивному двобої, головне, що у цей день на обличчях підлітків було так багато щастя та радості.

Читайте також. В екологічну школу запрошують тернопільських дітей – заняття безкоштовні

До дітей міліціонери завітали не з порожніми руками. Найактивнішим учасникам конкурсів, спортивних змагань, вболівальникам подарували м’які іграшки, зошити, книжечки про Правила дорожнього руху та спортивне приладдя. Не забули правоохоронці нагадати дітям про правила безпечної поведінки під час відпочинку, застерегти від різноманітних небезпечних ситуацій.

– Ми веселилися, співали, гралися, – розповідає 11-річна Христинка, яка відпочиває у таборі. – Мені дуже сподобалося, як я провела цей день. Хотілося б, щоб міліціонери частіше приїжджали до нас.

Довідково. Схожі зустрічі у рамках профілактичної операції «Літо-2014» міліціонери проводитимуть й надалі в усіх оздоровчих дитячих таборах Тернопілля.