Літня торгівля у Тернополі – з 15 квітня до 31 жовтня. На алкоголь і сигарети – табу (Відео)

P1220026-nРішення про затвердження положення про розміщення та порядок облаштування об’єктів літньої торгівлі в Тернополі виконком міської ради ухвалив 12 березня.

Читайте також. У Тернополі відзначили волонтерів штабу громадської охорони міста (Фото)

Це положення, повідомляє сайт міської ради, встановлює порядок розміщення та облаштування в місті (крім парків) об’єктів літньої торгівлі для здійснення підприємницької діяльності з врахуванням архітектурних, санітарно-гігієнічних, пожежних, торгівельних норм, функціонально-планувальних та історико-культурних чинників.

- У положенні запропонували організувати об’єкти літньої торгівлі у місті з 15 квітня до 31 жовтня, - розповів начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Богдан Ясеновський. – Крім того, згідно із положенням, забороняється розміщувати літні торгові майданчики поруч із фасадами культових споруд, ближче ніж за 7 метрів до фонтанів, ближче ніж за 20 метрів до перехрестя вулиць, ближче ніж за 20 метрів в обидва боки по тротуару від зупинки громадського транспорту, на газонах, клумбах.

Читайте також. Пишаємося: командири українських кораблів – випускники тернопільського вишу (Фото)

Окрім того, як він каже, на літньому торговому майданчику не можна продавати сигарети та алкоголь, встановлювати гральні автомати.

Об’єкти літньої торгівлі функціонуватимуть з 15 квітня до 31 жовтня. Після закінчення вказаного терміну суб’єкт господарювання виконує в 10-денний термін демонтаж об’єкта літньої торгівлі та приводить територію до належного стану.

)

- На об’єкті літньої торгівлі на видному місці слід встановити вивіску із зазначенням назви господарюючого суб’єкта або власника та режиму роботи, місця розташування санітарно-гігієнічного приміщення, - зауважує Богдан Ясеновський. – Рекламно-інформаційне оформлення об’єкта літньої торгівлі повинно бути типовим для даного господарюючого суб’єкта та здійснюватися лише державною мовою.

Читайте також. Тепловики у Тернополі планують підняти тарифи на гарячу воду

Режим роботи літнього торгового майданчика біля стаціонарного закладу ресторанного господарства встановлюють, відповідно до режиму роботи стаціонарного закладу ресторанного господарства, але не довше 22 год. Режим роботи лотка, автопричепа, окремо розміщеного літнього торгового майданчика встановлюють з 10 год. до 22-ї.

Довідково. Порядок розміщення та облаштування об’єктів літньої торгівлі на території парків міста затверджують окремим рішенням виконавчого комітету міської ради.