Літаком, збитим вчора над Слов’янськом, керували пілоти з Борисполя

літак АН-30, підбитий під СловПілоти літака, який підбили терористи над Слов’янськом, – із Борисполя, де знаходиться військова частина А2215, передає УНН з посиланням на «Термінал».

“Імен не називаємо. Попередньо їх мають поховати на Книшовому кладовищі у місті Борисполі, але інформація уточнюється”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також. Льотчики Ан-26 чудом відвели підбитий літак від житлових кварталів Слов’янська – речник АТО

Нагадаємо, як повідомив речник АТО Владислав Селезньов, під Слов’янськом пілоти ціною свого життя відвели загрозу для жителів Слов’янська.

Екіпаж військово-транспортного літака Військово-повітряних сил ЗС України Ан-26 з вантажем невійськового характеру на борту, жертвуючи своїм життям, зробив усе можливе, щоб відвести літак від міста.

“Літак був збитий терористами в результаті двох пусків ПЗРК і падав на житлові квартали Слов’янська. Умілими діями екіпажу літак був поведений в сторону від Слов’янська”, – написав В.Селезньов.

Речник АТО також повідомив, що деякі члени екіпажу встигли зробити стрибок з парашутами з палаючого літака.

“На місці падіння літака проведена евакуація екіпажу. Поранені льотчики направлені для надання меддопомоги в лікувальні установи”, – повідомив В.Селезньов.