Літак, що доставляв поранених бійців ЗСУ, змушений був здійснити екстрену посадку

833c8c106fa37eae544aac030b94ff9d1482520828

Медичний літак з пораненими у зоні АТО військовими не зміг долетіти до Одеси через сильний туман. Пілоти були змушені посадити борт у Вінниці, повідомляє «Преса України».

Так, у п’ятницю, 23 грудня, літак мав доставити 12 поранених з госпіталю Дніпра до Одеси. Однак у зв’язку з сильним туманом, через який одеський аеродром не зміг прийняти борт, військові потрапили до Вінниці.

Бійці, що транспортувалися літаком, мають переважно мінно-вибухові травми середньої важкості. Разом з новоприбулими вінницький госпіталь за минулий тиждень прийняв 28 військових. Усі вони прибувають з найбільш гарячої на сьогодні точки Донбасу – Світлодарської дуги.

Читайте також: У Міністерстві оборони України назвали загальні безповоротні втрати серед українських військових на Світлодарській дузі

«Важких хлопців немає. Один є з пошкодженням ліктевого суглобу, один із пошкодженням гомілки. Всі інші – це захворювання і контузії. Зараз один пацієнт буде прооперований травматологами, буде накладений скелетний витяг», – розповів про стан поранених хірург військового шпиталю центрального регіону Костянтин Гуменюк.