З літака Ryanair зняли не тільки Протасевича: з’явились нові подробиці спецоперації режиму Лукашенка і ФСБ РФ (Відео)

Під час примусової посадки в аеропорту Мінська 23 травня міжнародного лайнера Ryanair, з його борту білоруські силовики зняли і затримали не тільки засновника опозиційного білоруського ЗМІ Романа Протасевича і його дівчину.

Як повідомляють Факти тижня ICTV, після примусової посадки в Мінську до пункту призначення авіарейсу у Вільнюс не полетіли ще 3 пасажири: двоє працівників ФСБ Росії та фахівець білоруських спецслужб. Експерти впевнені: саме їх мав на увазі Роман Протасевич, коли повідомляв, що при посадці в літак в аеропорту Афін за ним вже стежили.

Читайте також: Літаки з України і не тільки більше не літають: режим Лукашенка завів Білорусь в авіаційну блокаду (Відео)

Провести таку спецоперацію з примусової посадки літака міжнародного авіарейсу без санкції і участі російських спецслужб Білорусь сама б не наважилась, певен генерал СБУ Ягун.

"На літаку перебували люди, які контролювали посадку на борт Протасевича, його поведінку в польоті. Я не думаю, що Білорусь була б спроможна зробити таку спецоперацію самостійно", - каже заступник глави СБУ у 2014-15 роках генерал Віктор Ягун.

Читайте також: “Чекати нічого”, – опозиція Білорусі заявила про нові протести для зупинки “міжнародного терориста Лукашенка” (Відео)

Більше подробиць - у сюжеті Фактів тижня ICTV.