Літак був приречений: експерти вказали на низку фатальних обставин авіакатастрофи SSJ-100 в Шереметьєво (Відео)

ф1До загибелі 41 людини в авіакатастрофі в московському аеропорту “Шереметьєво” 5 травня привела ціла низка порушень. Так вважають українські експерти.

Вони вказують на те, що літак, який здійснював аварійну посадку, не зустрічали швидкі і пожежні машини, посадкову смугу не поливали, що є обов’язковим за регламентом.

Крім того, фатальної помилки припустились і пілоти – вони садили літак з повними баками пального, що неприпустимо. У результаті удару об землю пальне у баках і загорілось, а вже від вогню і чадного газу й загинули понад 40 людей.

Читайте також: Хвіст палав із чорним димом: подробиці авіакатастрофи в «Шереметьєво», де загинула 41 людина (Відео)

Літак був приречений на аварії ще на стадії розробки – так каже про російський “Сухой Суперджет 100” український авіаексперт Валерій Романенко.

Він вказує на те, що нашвидкоруч розробляючи свій перший літак, російські конструктори зробили його так, що іскри і вогонь із двигунів викидаються у місця поряд з баками пального.

Тому, заявляє Романенко, “Сухой Суперджет 100” за 10 років польотів далеко не вперше зазнає авіакатастроф і так буде й надалі, якщо російський “Аерофлот” та інші авіакомпанії не припинять експлуатацію цих літаків.

Читайте також: Серед важко травмованих громадянка України: все, що наразі відомо про авіакатастрофу в Шереметьєво (Відео)

Всі подробиці – у сюжеті Факти ICTV