Лісівники розповіли, які потрібні документи, щоб цього року полювати на дичину

7 листопада розпочинається довгоочікуване для справжніх мисливців ліцензійне полювання на копитних тварин (козулю, кабана), а із 8 листопада мисливці зможуть полювати за відстрільними картками на зайця-русака та лисицю.

Про те, які документи потрібні мисливцям для полювання, поінформував інженер з охорони і захисту лісу державного підприємства “Бережанське лісомисливське господарство”, що на Тернопільщині, Володимир Кустов.

— Мисливець зобов’язаний мати під час полювання, транспортування або перенесення продукції полювання певні документи й пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання, — каже Володимир Кустов.

Він назвав, які саме документи потрібно мати.

1. Посвідчення мисливця

2. Контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання

3. Картка відстрілу дичини (ліцензія на добування дичини)

4. Дозвіл на зброю (дозвіл на право зберігання, носіння мисливської рушниці)

5. Паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.

Полювання на зайця-русака здійснюватиметься за відстрільними картками у межах установленої пропускної спроможності мисливських угідь погодженою Тернопільським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

— Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем — одна голова, — каже Володимир Кустов. — Норми відстрілу лисиці не лімітована.

ДП «Бережанське ЛМГ» застерігає всіх мисливців, щоб вони дуже уважно і обережно поводились зі зброєю. Кожен повинен суворо дотримуватись  встановлених правил полювання і внутрішнього розпорядку роботи мисливського господарства.