Ліквідація Захарченка: Стрєлков підтвердив, що помічник Пушиліна міг вести переговори про це

Ігор Стрєлков
Ігор Стрєлков

Так званий виконувач обов’язків “глави ДНР” Денис Пушилін знав, що до вересня цього року Олександра Захарченка мають усунути від керівництва самопроголошеною “ДНР”. Про це заявив колишній “міністр оборони ДНР” полковник ФСБ РФ Ігор Стрєлков.

На своїй сторінці у мережі Стрєлков прямо написав, що помічник Пушиліна Олександр Лаврентьєв, який фігурує у записах розмови бойовиків, опублікованих СБУ, міг вести переговори про усунення “глави ДНР” Захарченка. Голос Лаврентьєва на записі впізнали бойовики “ДНР”.

“Персонаж упізнаний і його ідентифікація за голосом і манерою розмови у знайомих з ним людей не викликає сумнівів”, – написав Стрєлков.

Він також підкреслив, що на час запису розмови бойовиків Лавреньтєв входив до числа найближчого оточення Пушиліна.

"Зазначена людина працювала в команді Пушиліна Дениса Володимировича і була однією з його найближчих людей як мінімум в червні цього року", - написав Ігор Стрєлков.

Читайте також: За «усуненням» Захарченка стоїть Пушилін: СБУ опубліковала запис, як бойовики планували «переворот» у «ДНР» (Аудіо)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 27 вересня СБУ оприлюднила аудіозапис розмови бойовиків, що відбулась 12 червня цього року в одному із ресторанів турецької Анталії.

Під час цієї розмови помічник нинішнього очільника так званої ДНР" Дениса Пушиліна Олександр Лаврентьєв говорив із бойовиками про методи усунення глави "ДНР" Олександра Захарченка до вересня цього року.

31 серпня Захарченко загинув від вибуху в кафе в центрі окупованого "ДНР" Донецька.

 Читайте також: Кинути «на підвал» радника «глави ДНР»: стало відомо, як після вбивства Захарченка бойовики ділили «владу». Перехоплення СБУ (Аудіо)

24 вересня СБУ оприлюднила аудіозапис телефонних розмов, у яких «владу» в терористичній «ДНР» після ліквідації Захарченка намагаються поділити Пушилін, Трапезніков та Казаков.

Читайте також: «Смішно слухати», — Стрєлков про «керівництво ДНР», яке ділило «владу» після смерті Захарченка

Стрєлков на це оприлюднення також зреагував. Його зовсім не здивувало, що бойовики відверто намагались поділити «владу» між собою в обхід Кремля, який реально управляє всім на окупованому Донбасі.

«Реальні шахраї, що зарвались, — написав Стрєлков і підкреслив, що тільки «ідіоти» могли обговорювати ці питання у відкритих телефонних розмовах, що дало змогу українським спецслужбам ці розмови записати.

ф1