Ліквідація наслідків вибухів на складах ЗСУ під Ічнею: від боєприпасів очистили прилеглі села (Фото)

ф2Усі 39 населених пунктів, розташованих біля складів ЗСУ, що вибухали, очищені від боєприпасів.

Як повідомляє ДСНСУ, станом на ранок 16 жовтня в селах біля арсеналу знешкоджено від 9 жовтня понад 2 тисячі боєприпасів. Очищати 16-кілометрову зону від них продовжують.

За повідомленням рятувальників, гасити окремі осередки пожежі також ще продовжують за допомогою авіації.

“Станом на 7:30 16 жовтня, упродовж минулого дня для гасіння окремих осередків пожежі на технічній території пожежними  літаками Ан-32П здійснено 4 скиди води (32 тонни), всього з початку робіт – 148 скидів (836 тонн), від пожежних потягів на гасіння подано 120 тонн води (з початку робіт 360 тонн). Організовано роботу пункту заправки водою пожежних танків  Міноборони”, – йдеться в повідомленні.

“В районі надзвичайної ситуації залучено сили і засоби загальною чисельністю 616 осіб та 135 од. техніки, у тому числі від ДСНС – 267 осіб та 81 од. техніки, 2 літаки АН-32П і вертоліт Мі-8”, – дадали в ДСНСУ.

Читайте також: Снаряди рвуться на очах: унікальні кадри вибухів на складі ЗСУ під Ічнею з висоти пташиного польоту (Відео)

Вибухи і пожежа на 6-му арсеналі Міонборони України, як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», почалися в ніч на 9 жовтня. З 16-кілометрової зони ураження було евакуйовано 15 тисяч місцевих мешкацнів.

Читайте також: «Була закладка», — Полторак впевнений у диверсії і розповів, як саме підірвали склад боєприпасів в Ічні (Відео)

Практично всі вони уже повернулись у свої домівки. В Ічні та прилеглих селах є значні руйнування внаслідок вибухів.

Читайте також: Снаряди все ще рвуться: як ліквідовують наслідки пожежі на складі боєприпасів під Ічнею (Відео)

ф1ф2ф3ф4