Лікаря, який вимагав хабар, звільнили з “Тернопільського обласного клінічного диспансеру”

харабЗвільнили з посади лікаря, засудженого за корупцію у Тернополі. Це сталося, бо втрутилася прокуратура. Цей медик – один із п’яти медиків, спійманих на корупції в цьому році.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури сьогодні, 10 грудня.

Читайте також. Борщів: медик із райлікарні — під домашнім арештом через хабар

На виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та вироку Тернопільського міськрайонного суду, прокуратура області  скерувала відповідні документи керівнику медичного закладу з вимогою звільнити з посади лікаря-хірурга-онколога.

Встановили, що лікар-онколог,  який працював у комунальній установі Тернопільської облради «Тернопільський обласний комунальний клінічний диспансер»  у липні 2014 р. отримав 2000 грн. неправомірної вигоди у медичному закладі від пацієнтки. Ці гроші лікар вимагав у жінки за проведення операції з видалення пухлини.

Читайте також. Борщів: за хабар у тисячу — понад 10000 грн штрафу в дохід держави

Вироком  Тернопільського міськрайонного суду від 23.09.2014 р. медика визнали винним у скоєнні злочину за ч. 4 ст. 354 КК України – «одержання працівником установи, який не є службовою особою, неправомірної вигоди». Наказом керівника медичного закладу лікаря-онколога звільнили із займаної посади.

Довідково. У 2014 році до кримінальної відповідальності за корупцію притягнули 5 працівників медичної галузі.

Софія Левицька