Лікарі інфекційного відділення, що у місті на Полтавщині, отримають надбавки до зарплат, – подробиці

фото: NewsOne
фото: NewsOne

Про це повідомив міський голова міста Кременчука Віталій Малецький.

Учора на засіданні виконкому міської ради ухвалили рішення про виділення грошей для надбавок лікарям.

Зарплати медичним працівникам підвищать на три посадові оклади. З міського бюджету на це спрямували майже 1 мільйон 702 тисячі гривень.

“Ми сьогодні фінансуємо додаткову надбавку до заробітної плати працівників інфекційного відділення. Рішення ми прийняли вчора (8 квітня – ред.) на виконкомі. Сьогодні (9 квітня – ред.) вже закумульовані кошти, вони подані на фінансування, будуть профінансовані. Думаю, що завтра-післязавтра (10-11 квітня – ред.) вони повинні отримати ці додаткові кошти на свої карткові рахунки”, – розповів 9 квітня на засіданні штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації Віталій Малецький.

Надбавки отримають 37 медичних працівників інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування “Кременчуцька”, пише Суспільне.

“В мене є таблиця по кожному працівнику, по зарплаті, скільки буде в кожного зарплата. В мене є повністю персонал по прізвищам, по іменам, по їхнім даним. По цьому відділенню у нас – 37 чоловік. По відділенню реанімації з ліжками інтенсивної терапії – 3, по рентген-кабінету – 2, по клініко-діагностичному центру – 10, адміністративно-управлінський персонал – 4. Це всі ті люди, яких ми залучили до цього процесу. Вони безпосередньо зараз задіяні в процесі ліквідації наслідків цієї надзвичайної ситуації, а саме лікування хворих на коронавірусну хворобу”,  каже Віталій Малецький.

Гроші для медиків знайшли у міському бюджеті, урізавши фінансування деяких структур місцевої влади.

“Якщо посадовий оклад медичної сестри був 3 636 гривень, то зараз вона отримає доплату в 300% – 8 790 гривень. Відтак, їй нарахують 10 712 гривень 85 копійок. Можливо, будуть якісь зміни ще в нормативному державному забезпеченні, але березень ми закриємо за рахунок коштів місцевого бюджету. Ми зняли з зарплат виконкому, ми зняли з зарплат деяких інших підрозділів структурних виконавчого комітету, зняли з тролейбусного управління, зняли з перевезень. Тобто ті кошти, які зараз можна акумулювати, будуть направлені на виплату за березень працівникам інфекційного відділення”,  сказав Віталій Малецький.

Рішення про підвищення заробітної плати на 300% медикам, що задіяні в ліквідації коронавірусу, було прийняте Урядом 30 березня.