Лікар із Чернівців розповів, чому медичні заклади України опинились не готовими до пандемії коронавірусу (Фото)

фото: АР
фото: АР

В Україні зафіксовано вже 16 тисяч хворих на коронавірус, найбільше – у Чернівецькій області. Водночас лікарям, що працюють з хворими на COVID-19 не вистачає як засобів захисту, так і місця для розміщення хворих.

“Нам не вистачає медичного обладнання та засобів захисту, і в результаті – ми всі хворіємо”, – розповідає Микола Рихліцький, анестезіолог з Чернівців, передає АР.

“Я не думаю, що в Україні є хоча б одна лікарня, яка має все, що їй потрібно”, – зазначив завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Чернівецької обласної клінічної лікарні Костянтин Дроник, інформує Суспільне.

фото: АР
фото: АР

Окрім того, через неналежну систему фільтрації, розтин часто доводиться робити на вулиці.

Водночас, лікарі заявляють, що їхні колеги не хочуть працювати з хворими на коронавірус. Так, і в лікарні Почаєва з двох інфекціоністів наразі не працює жоден: один пішов, інший – сам захворів.

фото: АР
фото: АР

У тому, що українські лікарні опинилися не готові до пандемії у Почаєві звинувачують медреформу.

“Всі втекли, а ті хто залишився – працюють на межі своїх можливостей через цю реформу”, – заявив терапевт з Почаєва Іван Вежнович.

One thought on “Лікар із Чернівців розповів, чому медичні заклади України опинились не готовими до пандемії коронавірусу (Фото)”

  1. А при чому реформа? Яку доречі вже рік, як не проводять аж три міністри. Чи до реформи ми були б готові? Саме тому, що у нас в “докторах” та керівництві такі олінофрени – виникають проблеми

Comments are closed.