Ліга Європи: шанси обох українських клубів тануть на очах (Відео)

Фото – twitter.com/VillarrealCF

Київське “Динамо” і донецький “Шахтар” 11 березня “всуху” програли свої перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Шанси обох українських клубів на вихід у чвертьфінал турніру тануть на очах.

Столичні динамівці на домашньому НСК “Олімпійський” віддали перемогу іспанському “Вільярреалу” з рахунком 0:2. Статистика за результатом матчу показала 6 ударів іспанців у площину воріт київських футболістів, тоді як “Динамо” за всю гру жодного разу не пробило в площину воріт “Вільярреала”.

Донецький “Шахтар” у грі на виїзді з “Ромою” провів матч активніше за киян, та програв італійцям із розгромним рахунком 3:0.

Матчі-відповіді українських клубів відбудуться через тиждень. Щоб таки вийти в 1/4 Ліги Європи, їм доведеться докласти титанічних зусиль.

Більше про те, як обидва українські клуби 11 березня програли своїм суперникам перші матчі 1/8 Ліги Європи та які їх шанси на перемогу у матчах-відповідях і вихід у чвертьфінал єврокубка, - у відео Каналів Футбол 1,2,3