Ліга Європи: сталось майже так, як гадалось

Фото: хочеш одне, а виходить - інше
Фото: хочеш одне, а виходить – інше

«Вікторія» – «Шахтар» – 1:1
«Динамо» – «Валенсія» – 0:2
«Дніпро» – «Тоттенхем» – 1:0
«Чорноморець» – «Ліон» – 0:0
Зрозуміло, багатьом людям зараз не до футболу, однак матчі Ліги Європи ніхто не скасовував. Перспективи українських команд після перших поєдинків вельми різняться.

«Динамо» може з легким серцем і спокійною душею їхати на оглядову екскурсію у Валенсію. «Над чим працює Блохін на тренуваннях?», – запитувалося в одному з післяматчевих коментарів. Питання доречне, оскільки гра «Динамо» – продовження його ж осінньої гри на нервах уболівальників. «Валенсія сьогодні виглядала свіжіше в плані думки», – таким був вердикт самого коуча «Динамо». Тобто, знову пританцювали до тієї ж грубки, звідки починали…

«Чорноморець» , загалом, непогано тримався у Одесі і за дуже сприятливого збігу обставин може навіть розраховувати на перемогу за сумою двох матчів.

Ще більші шанси на кінцевий успіх у «Дніпра», особливо якщо «Тоттенхем», як це з ним уже траплялося, розглядатиме Лігу Європи як зайвий тягар. Гол Коноплянки міг стати не єдиним у матчі, якби Зозуля у своєму стилі вже у доданий час не влучив у штангу.

«Шахтар» у Пльзені міг на класі дотиснути «Віуторію», але хиби весняного футболу далися взнаки, і тепер остаточне вирішення питання виходу в наступний раунд переноситься на «Донбас Арену».

Ігор Дуда