Ліга чемпіонів: коли бомбардири сидять на лавці

Фото: А. Шюрле: «Alles sehr gut!»
Фото: А. Шюрле: «Alles sehr gut!»

 «Челсі» – «ПСЖ» – 2:0 (Ройс-2, перший матч – 1:3)
 «Боруссія» – «Реал» – 2:0 (Шюрле, Ба, перший матч –  0:3)
Однаковий рахунок 2:0 одних переможців («Челсі») невимовно втішив, а інших («Боруссію») щиро засмутив. Водночас невдахи матчів-відповідей – «ПСЖ» і «Реал», –  мали змогу переконатися, що виходить, коли на полі немає головного голеадора, відповідно, Ібрагімовіча і Роналду. Обидва, можна сказати, «виблискували своєю відсутністю».

 

Швед сидів на лавці відносно спокійно, а під завісу гри взагалі впав у депресію, а португалець, здавалося, увесь час поривався вийти на поле і сказати своє вагоме слово. У нього були для цього підстави – якби на початку гри пенальті виконував він, а не Де Марія, «Реалу» і його прихильникам вдалося б, напевно, уникнути величезного нервового напруження, яке супроводжувало їх увесь матч. Подвійним невдахою матчу можна вважати Мхітаряна, який двічі промахнувся, перебуваючи в супервигідних позиціях. А «Челсі» таки дав зрозуміти паризьким «вискочкам», що означає тривалий досвід виступів у Лізі чемпіонів.

 

Навіть не маючи помітної ігрової переваги протягом усього матчу, лондонці скористалися нагодами, які й не віднесеш до стовідсотково гольових. При цьому Шюрле і  Оскар ще двічі смачно «поцілували» поперечину. Під кінець гри дві нагоди мав і форвард парижан Кавані, але…знову доводиться згадувати про відсутність головного «забивали».

Ігор Дуда