Ліга чемпіонів: далі йдуть сильніші

Фото: «Байєр»? А хто вони такі і звідки?»
Фото: «Байєр»? А хто вони такі і звідки?»

«Барселона» – «Манчестер Сіті» – 2:1(2:0)
«ПСЖ» – «Байєр» – 2:1(4:0)
У Барселоні і в Парижі глядачі стали свідками своєрідних виставкових матчів – якась  інтрига в обох протистояннях була практично відсутня. «Барселона» дала зрозуміти, що, незважаючи на останні невдачі у Примері, вона не збирається втрачати своє європейське реноме.

Мессі та його партнери доклали рівно стільки зусиль, щоб не розчарувати своїх шанувальників, і щоб аж надто не напружуватися. «Міщани» з Манчестера, до їх честі, змагалися завзято, могли навіть після голу Компані повезти додому з «Камп Ноу» нічию,  але проти них був і рахунок першого матчу, і, як виявилося, французький арбітр Лануа, котрий у ряді епізодів прийняв дуже суперечливі рішення.
У подібному ключі проходив і матч у Парижі, де господарі після феєричної перемоги у Леверкузені вже зовсім не мали  підстав для хвилювань. Їхній голеадор Ібрагімовіч взяв у цьому матчі паузу, тому, мабуть,  і  рахунок  вийшов досить скромний.

 

Поки що 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зовсім позбавлена загадковості: прогнозовані фаворити без особливих проблем довели свою перевагу.

Ігор Дуда