Лідери Євромайдану борються не за Європу, а за владу – Азаров

азік-4-фотоОрганізатори вуличних протистоянь борються не за європейські цінності, а за владу. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 4 грудня, – передає прес-служба Кабміну.

Микола Азаров розповів, що в понеділок на зустрічі з іноземними послами він поцікавився: як би вони поставилися, припустимо, до блокування Білого дому або офісу канцлера Німеччини? Посол Німеччини відповів: таке неможливо в цивілізованій європейській державі.

«Неможливо. А ми тоді в якій державі? То я питаю: на який європейський шлях ведуть Україну організатори вуличних протистоянь? Вони мають чесно визнати, що борються не за європейські цінності, а за владу і тільки за владу, – сказав Микола Азаров. – Але за владу треба боротися на виборах, і ніяк інакше».

При цьому Глава Уряду зазначив, що за десять років це вже третя спроба протизаконно захопити владу.

«Перша – помаранчевий майдан, друга – незаконний розпуск парламенту. Сьогодні третя. І кожен раз порушення Конституції і закону призводило до тяжких наслідків для України. Відкидало нас на шляху розвитку. Ви цього хочете? А народ України цього не хоче! – сказав Прем’єр-міністр. - Я твердо заявляю, що сьогодні такого катастрофічного розвитку подій Уряд не допустить!»