Лідери “ДНР” відправили на фронт загін «беркутівців»

звантаженняНезважаючи на посилення важкою бойовою технікою, російські окупанти і їх найманці несуть у боях на Донбасі значні втрати. Українська артилерія знищила роту бойовиків під командуванням «Шумера», якісно зменшилася чисельність терористів з ДБР «Бетмен», кинуто в бій останній резерв – загін зрадників – «беркутівців». Про це повідомляє у соцмережі координатор групи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Вчора, повз Красного Луча, в напрямку Дебальцеве, на посилення позицій бойовиків пройшла колона з живою силою і важкою технікою росіян. Колона налічувала понад сто одиниць техніки. Незважаючи на постійну передислокацію та ротацію російських військ, окупанти та їхні посібники несуть важкі втрати, про що свідчить той факт, що в бій кинуті фактично останній резерв ДНР – загін, основу якого складають колишні співробітники спецпідрозділу «Беркут», з числа тих, що перейшли на бік бойовиків», – повідомляє Снєгірьов.

Крім цього, в результаті великих втрат бойовиків з ДБР «Бетмен», два окремих підрозділи «Пластун» і «Ратибор» зведені в одну роту.

Відзначається також, що розвідгрупи «Правої справи» виявили координати позицій роти бойовиків під командуванням польового командира на призвісько «Шумер». В результаті чого розташування бойовиків було знищено прицільним вогнем української артилерії.