Для підсилення наступу на Донбасі армія РФ підтягла авіацію та артилерію (Мапа, Відео)

Українські війська не дозволяють російським окупантам здобути і найменшого успіху у “битві за Донбас”. З відчаю через невдачі війська РФ тепер намагаються наступати під прикриттям додаткових сил артилерії та авіації.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Як ідеться в повідомленні, наступ у “битві за Донбас” російські окупанти намагаються продовжувати на двох напрямках – Слов’янському та Донецькому.

Для цього на Слов’янський напрямок армія РФ підтягла додаткові підрозділи ствольної та реактивної артилерії.

"На Слов’янському напрямку ворог здійснює наступ на населений пункт Довгеньке. Для підтримки наступальних дій у визначеному районі розгорнуто підрозділи реактивної та ствольної артилерії", - повідомив Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Обстріл півночі України з території РФ: експерт оцінив загрозу повторного вторгнення військ Росії (Відео)

На Донецькому напрямку безуспішний наступ на Сєвєродонецьк війська РФ вирішили підкріпили авіацією - 15-тьма гвинтокрилами.

"На Донецькому напрямку ворог продовжує наступ на Лиманському, Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках. На Лиманському напрямку противник вів наступ з метою встановлення повного контролю над населеним пунктом Дробишеве та блокування Лиману з півночі. На Бахмутському та Сєверодонецькому напрямках, для авіаційної підтримки наступальних дій, агресор зосередив у Луганській області до п’ятнадцяти вертольотів. У Маріуполі основні зусилля ворог зосереджує на блокуванні наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь”. Продовжує завдавати артилерійських та авіаційних ударів. На Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог посилює угруповання військ для проведення наступу на напрямку Пологи – Оріхів", - інформує Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Сергій Притула: “Те, що ми бачимо по Маріуполю, може бути по багатьох ділянках фронту” (Відео)

Українське військове командування відзначає, що Збройні сили України 17 травня успішно відбили понад 10 атак ворога і знищили два десятки одиниць військової техніки армії РФ.

"На Донецькому та Луганському напрямках за минулу добу відбито дванадцять атак ворога, знищено три танки, три артилерійські системи, шість одиниць бойової броньованої техніки та сім автомобілів противника", - констатували в Генштабі ЗСУ.