Леонід Кучма пішов з Мінських переговорів

Фото – сайт Президента України

Леонід Кучма вирішив піти з посади глави української делегації на Мінських переговорах.

Як повідомляє сайт Президента Україна, сьогодні під час особистої зустрічі Володимир Зеленський подякував Леоніду Кучмі за його роботу у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Глава держави наголосив, що робота Леоніда Кучми в Мінському процесі була надзвичайно важливою та водночас складною, і зазначив, що з шаною та повагою ставиться до його рішення про припинення участі в діяльності ТКГ.

“Дякую за всі зусилля, яких ви доклали для розблокування Мінського процесу задля досягнення миру. Ваш досвід був надважливим і надзвичайно потрібним. Завжди готовий почути вашу пораду в майбутньому”, – сказав Володимир Зеленський під час зустрічі з Леонідом Кучмою.

Своєю чергою другий Президент України Леонід Кучма пообіцяв шостому Президенту України Володимиру Зеленському в разі потреби допомогти порадою задля встановлення миру на Донбасі.

Читайте також: Зеленський представив нового представника України у Мінських переговорах (Відео)

Нагадаємо, другий Президент України двічі обіймав посаду глави представництва України у Тристоронній контактній групі: з 2014 до 2018 року, а також із червня 2019 року до сьогодні.

Читайте також: “До миру на Донбасі не призведе”, – Кучма про “формулу Штайнмаєра”