Зеленський дав армії РФ вибір із двох опцій і закликав мешканців Криму бути подалі від військових об’єктів РФ (Відео)

Армія Росії у війні проти України зараз може тільки втекти назад у РФ чи здатися в полон.

Про такий вибір лише із двох опцій президент України Володимир Зеленський заявив у відеозверненні, опублікованому сайтом глави української держави.

Володимир Зеленський наголосив, що Збройні сили України і надалі знищуватимуть російські війська в Україні, де б ті не перебували, в тому числі і в анексованому РФ Криму.

“По всій тимчасово окупованій території України, від Криму до Харківщини, у російської армії немає й не буде жодної безпечної бази, жодного тихого місця. Наші захисники знищуватимуть усі склади, штаби окупантів, їхню техніку, хоч би де вони розміщувалися. Під Севастополем – значить, під Севастополем. Під Луганськом – значить, під Луганськом. Це українська земля, і окупанти можуть зробити тільки дві речі: втекти або здатися в полон. Інших опцій ми їм не залишаємо”, – сказав Зеленський.

Читайте також: Огризко пояснив, чому деокупації Криму дипломатичним шляхом уже не буде (Відео)

Мешканцям тимчасово окупованого Криму президент України наполегливо рекомендував зараз не наближатись до військових об’єктів військ РФ на півострові.

"Не перебувайте поблизу російських баз і військових аеродромів, повідомляйте спеціальним службам України всю відому вам інформацію про окупантів, щоб звільнення Криму відбулося швидше", - закликав мешканців Криму президент України.

Читайте також: Дим чорним грибом: в анексованому Криму палає масштабна пожежа (Відео)

Більше - у повній версії відеозвернення Володимира Зеленського.