Лекцію тернопільським студентам прочитає українсько-канадсько-швейцарський економіст

ГаврилишинПрофесор Богдан Гаврилишин сьогодні, 22 жовтня, читатиме лекцію у Тернополі, в Українському домі “Перемога”. Початок – о 18.30.

Заповни форму зголошення можна тут.

Нагадаємо, наш видатний земляк — український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат. Дійсний член Римського клубу.

Читайте також. Книга тернополянки Лілії Мусіхіної – у довгому списку премії “Книга року ВВС-2014″

Натомість 23 жовтня він завітає до студентів і науковців ТНЕУ. Учений і громадський діяч поспілкується на тему «Роль молоді у майбутньому країни», розповість про основну програму Благодійного фонду Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну», відповість на запитання, які хвилюють сучасну молодь.

У рамках візиту він зустрінеться зі студентами та професорсько-викладацьким колективом Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ). Гість візьме участь у засіданні Вченої ради університету, повідомляє сайт вишу.

- Запрошуємо усіх охочих зустрітися із науковцем! – закликають організатори заходу.

Читайте також. У Тернополі – реквієм з нагоди 70-ї річниці депортації лемків (Фото, Відео)

Зустріч із студентами відбудеться у четвер о 9.30 в аудиторії №1220.

Довідково. Богдан Гаврилишин народився 19 жовтня 1926 р. у Коропці (Тернопільська область). У 1944 р. його забрали до Німеччини. У 1947 р. виїхав до Канади. У 1952 р. здобуває ступінь бакалавра, 1954 р. - магістра спеціальності «Інженер-механік» в Університеті Торонто. У 1954-1960 рр. обіймає посади з дослідництва, інженерної справи, менеджменту в Канаді. Із 1960 р. — у Швейцарії. У 1976 р. здобув ступінь Ph. D. з економіки у Женевському Університеті. Громадянин Канади. Одружений, має дві доньки та сина.

Софія Левицька