“Легкого наступу не буде”, – політолог сказав, як Україна миттєво реагуватиме на вторгнення РФ

Тарас Семенюк. Фото – Фейсбук

У разі відкритого наступу військ Росії Україна завдяки західним партнерам зможе миттєво зреагувати та дати відсіч російському агресору.

Про це політолог Тарас Семенюк заявив в ефірі телеканалу “Україна 24“.

“Путін чудово розуміє, що Україна, хоч і не є членом НАТО, але має особливий статус у НАТО. А що це означає? Ми отримуємо як мінімум у відкритому доступі і в реальному часі розвіддані, тобто переміщення російських військ. Як тільки, умовно, війська почали б переходити наш кордон, ми відразу будемо мати цю інформацію і зможемо підготуватися. І, принаймні, як заявляли наші західні партнери й особливо США, це безслідно не минеться для Путіна”, – підкреслив Семенюк.

Читайте також: “Припинити негайно”, – Генсек НАТО зреагував за війська РФ під кордоном України: повна версія брифінгу (Відео)

Політолог наголосив, що Президент Росії розуміє тільки аргумент сили, а за 7 років агресії РФ проти України сила українського війська вже зрозуміла Путіну.

"Він розуміє силу нашої армії, яка зміцнилася за останні роки, й, очевидно, легкого наступу не буде", - резюмував політолог.