“Легенди року” запрошують на вечір хітів російських гуртів

rusrokКонцерт “Легенди року” відбудеться у пабі “Хмільне щастя” у п’ятницю, 20 грудня. Початок – о 21.00. На сцену вийдуть тернопільські гурти “Повний привід” та “Одеон”.

Шанувальники року почують пісні російських гуртів “Кіно”, “Аліса”, “Бі-2”, “Смислові галюцинації”, “Чайф”, “Агата Крісті”, “Арія”, “Сплін”. Увесь вечір виконавці співатимуть про любов, дружбу, свободу, кажуть у “Хмільному щасті” Ростислав Плахцінський.

Нагадаємо, гурт “Повний привід” (офіційна сторінка у соцмережі – https://vk.com/club3974618) виступає у стилях – rock’n’roll, blues-rock, funk-rock. Музиканти створюють енергійну та веселу музичну атмосфери. Їхня «родзинка» – живе виконання та імпровізація. В арсеналі гурту – значний запас кавер-версій популярних вокальних та інструментальних композицій , а також авторські композиції.

Натомість гурт “Одеон” (офіційна сторінка у соцмережі – https://vk.com/odeon_rock_group)  заснували у Тернополі у 2007 році з ініціативи гітариста Сергія Паращука.  У лютому 2010 р. музиканти записали інструментальний демо-альбом “Крізь терни”. Це був синтез кількох стилів важкого року, притаманний гуртам 80-х років: хеві/пауер/спід/треш/прог – метал.

Довідково. Паб “Хмільне Щастя” – найбільший в Західній Україні пивний клуб. Там є справжня сцена для живих концертів, великий екран, 350 глядацьких місць, 24 монітори для трансляції спортивних подій, концертів та ін.

Замовлення столиків і докладніша інформація про концерти – за номером (0352) 47-78-12.