“Легенду УПА” аж 200 школярів відтворять на Тернопільщині

УПАШколярі з усього Тернопілля зберуться 17-18 травня на Теребовлянщині для участі у патріотичній тереновій грі «Легенда УПА».

Читайте також. Майже 400 молодих патріотів “воювали” у лісах на Тернопіллі та Рівненщині (Відео)

На цьогорічну ювілейну гру, що відбудеться вже вдесяте, приїде близько 200 учасників, повідомили у місцевому осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу 16 травня.

Нагадаємо, за час свого існування «Легенда УПА» стала найбільшим обласним патріотичним заходом для шкільної молоді, що дає змогу хлопцям і дівчатам з районів познайомитись та приєднатись до молодіжного патріотичного руху.

Теренову гру започаткував і в черговий раз проводить Тернопільський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Приурочена гра легенді, що у травні 1945 року сотня УПА отримала наказ переправити у Карпати прапор штабу. У теребовлянських лісах воїни потрапили у засідку і загинули у нерівному бою. Однак штабне знамено так і не потрапило до рук ворогів, натомість з’являється кожної весни на місці бою як символ нескореності українського народу.

Читайте також. Розшук: юнак з Івано-Франківщини може мандрувати Тернопіллям

Участь у грі братиме молодь зі всієї області. Кожна команда представлятиме певний район Тернопільщини та носитиме назви видатних історичних українських постатей.

Дводенна програма заходу складатиметься із трьох аспектів: туристичного, інтелектуального та творчого. Учасники зможуть випробувати свої сили на туристичній смузі перешкод, турнірі з пейнтболу, брейн-ринзі з історії України, випробувати свої навички в орієнтуванні та розвинути вміння ведення тактичного бою на тереновій грі, а також незмінним є творче представлення на вечірній ватрі.