Лави сепаратистів рідшають з кожним днем (Відео)

0_a3b52_9a8f27f6_origНа Луганщині суд звільнив від кримінальної відповідальності ще одного учасника Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

На початку червня 2014 року мешканець Лисичанська приєднався до одного з незаконних збройних формувань так званої «ДНР». Він за їжу облаштовував блокпости, займався господарською діяльністю.

Розчарувавшись та усвідомивши злочинність способу життя ватажків бойовиків, чоловік добровільно відмовився від протиправної діяльності та у кінці серпня 2014 року залишив лави НЗФ «ДНР». Дізнавшись про Програму СБУ «На тебе чекають вдома» з Інтернету, він вирішив звернутись до органів влади.

Читайте також: На Донбасі піймали поплічника бойовика (Фото)

Написавши заяву про добровільний вихід зі складу так званої «ДНР», колишній бойовик повідомив правоохоронні органи про всі обставини своєї діяльності на користь НЗФ та сприяв слідству у дослідженні матеріалів кримінального провадження.

Після вивчення матеріалів суд звільнив його від кримінальної відповідальності. Своїм прикладом чоловік у черговий раз довів, що Програма СБУ працює, а також закликав усіх учасників НЗФ скласти зброю та повертатися до мирного життя, повідомляє прес-служба СБУ