“Слава Україні”: Авдіївка відзначила 5-ту річницю звільнення від російської окупації (Відео)

Авдіївка-Боже бережи Авдіївку30 липня 2014 року в ході спецоперації 93-ї бригади ЗСУ та добровольців “Правого сектора” над Авдіївкою знову замайорів прапор Україин, та від обстрілів бойовиків прифронтове українське місто потрпає досі.

Під російською окупацією Авдіївка була з квітня до липня 2014 року, але за той час, кажуть мешканці міста, вони встигли відчути на собі всю огиду “руского міра”.

Тому зараз українським військовим на передовій, яка тут зовсім близько – у промзоні Авдіївки – городяни допомагають, як можуть: не тільки плетуть маскувальні сітки, а й підтримують бійців ЗСУ морально.

“Цей прапорець зі мною всі 5 років – як тільки бачу українських військових, відразу дістаю і махаю їм з велосипеда, щоб вони бачили, що вони тут не одні”, – кажу про щоденну підтримку бійців ЗСУ мешканка Авдіївки.

Однак, визнають, городяни, і після російської окупації та 5-річних бойових дій, що тривают ьі досі, в Авдіївці є й ті, хто досі сипатизує Росії-агресору.

На це у патріотичних городян є відповідь: “Слава Україні! А кому не подобається – “на історическую родіну”.

Як відзначили 5-річчя звільненян Авдіївки та як зараз мешканці прифрронтового міста допомагають бійцям ЗСУ – у сюжеті Факти ICTV.