Глава МОЗ про відкриття шкіл 1 вересня: “Covid вносить свої корективи” (Відео)

Наразі невідомо, чи 1 версня школи відчинять свої двері для учнів України – все буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус. МОЗ зараз розробляє відповідні нормативні документи.

Про це заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Він наголосив, що у МОЗ дуже хотіли б, щоб 1 вересня школярі сіли за парти, як звичайно.

“Але Covid вносить свої корективи, тому зараз в умовах адаптивного карантину розробляємо механізми і правила, в який спосіб наші діти будуть навчатися. За яких умов вони можуть навчатися у звичайному режимі, а за яких – в дистанційному,  та як ми можемо поєднати ці два способи”, – сказав Степанов.

Тому, пояснив міністр, у співпраці з Міносвіти МОЗ зараз розробляє нормативні документи і умови, за яких буде можливе звичайне навчання, а за яких – дистанційне.

“Протягом тижня – максимум 10-ти днів ми все пропишемо і повідомимо, в який спосіб за яких умов та як будуть навчатися наші діти в наступному навчальному році”, – пообіцяв міністр охорони здоров’я. 

Читайте також: Зеленський сказав, що буде з навчанням у школах із 1 вересня (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, Президент України заявив, що Україна технічно не готова до запровадження дистанційного навчання в школах всієї країни через недостатнє покриття інтернетом території всієї України.